cze
21
2016

Nagroda Prezydenta Krosna dla Roksany Gądek

Po raz czternasty zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Krosna dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym sięgnęli po zaszczytne tytuły w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach naukowych, artystycznych i sportowych. W tym roku przyznano 182 nagrody i wyróżnienia dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – jedną z wyróżnionych została Roksana Gądek.

Nagrodzeni uczniowie.

Roksana uczęszcza na zajęcia do modelarni lotniczej „Koliber” przy Aeroklubie Podkarpackim. Odniosła liczne sukcesy sportowe na arenie ogólnopolskiej, wygrywała zawody Pucharu Polski, jak i najmowała dobre miejsca w zawodach Pucharu Świata. Została Mistrzem Polski 2015 w kategorii F1A junior. Członkini kadry narodowej juniorów F1A, a w lipcu będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Modeli Swobodnie Latających w Macedonii.
Nagrodę odebrała 21 czerwca z rąk Piotra Przytockiego – Prezydenta Miasta Krosna podczas uroczystej gali. List gratulacyjny otrzymał także Henryk Krupa – instruktor Roksany.

Nagroda dla Roksany Gądek oraz list gratulacyjny dla instruktora - Henryka Krupy